Pojazdy

 • XVS950A Midnight Star Yamaha

  Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z dużymi cruiserami, czy jeździsz na nich od lat, XVS950A Midnight Star zrobi na Tobie piorunujące wrażenie.

  Kategoria: Cruiser zobacz szczegóły
 • YBR125 Yamaha

  Motocykl YBR125 to maszyna, która zabierze Cię wszędzie. Zrywna, gotowa do pracy, 4-suwowa maszyna z radością pomknie ulicami miasta, dzięki płynnie pracującemu wtryskowi paliwa i 5-biegowej skrzyni. Motocykl jest wyposażony w nową tablicę rozdzielczą, zaawansowany tłumik, uchwyty dla pasażera oraz boczne osłony zbiornika.

  Kategoria: Naked zobacz szczegóły
 • YBR125 Custom Yamaha

  Wersja Custom łączy technologię YBR125 i amerykański „wyluzowany” styl. Dwunastolitrowy zbiornik paliwa w kształcie kropli i zdobione błotniki nadają temu motocyklowi wygląd dużej maszyny.

  Kategoria: Enduro zobacz szczegóły
 • YZ125 Yamaha

  Nieważne, czy jeździsz dla zabawy, czy startujesz w zawodach, motocykl YZ125 kocha ciężką jazdę. Dzięki małej wadze maszyna z łatwością przeciśnie się przez każde zwężenie i pokona najostrzejszy zakręt. Kiedy już poznasz 6-biegową skrzynię, zadziwi Cię szybkość tego motocykla 125.

  Kategoria: Cross zobacz szczegóły
 • YZ250 Yamaha

  W 1973 r. po raz pierwszy w historii motocykl Yamaha wygrał mistrzostwa świata w Motocrossie – to był pierwszy model 2-suwowego YZ250. Dziś, wyposażony w lekki, zdolny do gwałtownego przyspieszania obrotów silnik o długim skoku YZ250 jest wciąż najlepszym 2-suwowym motocyklem rajdowym.

  Kategoria: Cross zobacz szczegóły
 • YZ250F Yamaha

  Model 2014 to zupełnie nowe wcielenie bestii — zwinna i szybka, z wtryskiem paliwa, gotowa do walki na torach na całym świecie.

  Kategoria: Cross zobacz szczegóły
 • YZ450F Nowość Yamaha

  Szybszy i lepiej reagujący model 2014 YZ450F to kulminacja całej naszej wiedzy, doświadczenia i ogromnej pasji do jazdy terenowej. To ideał.

  Kategoria: Cross zobacz szczegóły
 • YZ85/LW Yamaha

  Oba pojazdy są wyposażone w wysokiej klasy podwozia i zaawansowane, 2-suwowe silniki, dlatego stanowią najlepszy wybór dla przyszłych zawodowych kierowców. Zaprojektowane, aby zapewnić zwycięską moc, chłodzone cieczą, 2-suwowe silniki o pojemności 85 cm3, zdolne do gwałtownego zwiększania obrotów to najbardziej zaawansowane konstrukcje w swojej klasie.

  Kategoria: Cross zobacz szczegóły
 • YZF-R1 Yamaha

  Dzięki opartemu na technologii MotoGP 6-trybowemu systemowi kontroli trakcji (TCS) najnowszy YZF-R1 jest najbardziej zaawansowaną maszyną, jaka została opracowana przez firmę Yamaha. Rzędowy, czterocylindrowy silnik o pojemności 998 cm3 z nowatorskim krzyżowym wałem korbowym zapewnia R1 wysoki i płynnie rozwijany moment obrotowy oraz doskonałą przyczepność.

  Kategoria: Sportowy zobacz szczegóły
 • YZF-R125 Yamaha

  Stylizowany na maszyny serii R motocykl YZF-R125 charakteryzuje się sportowymi osiągami i właściwościami jezdnymi, wprowadzając Cię do świata Supersport.

  Kategoria: Sportowy zobacz szczegóły