Pojazdy

 • XJR1300 Yamaha

  Prawdziwe doznania. Sylwetka XJR1300 wywołuje dreszczyk emocji i budzi respekt. To potężny motocykl. Charakteryzuje duża moc i zaawansowana technologia, dzięki którym jednostka ta dominuje na drogach.

  Kategoria: Naked zobacz szczegóły
 • X-MAX 250 Nowość Yamaha

  Dzięki dynamicznej, nowoczesnej stylistyce, niezwykle żwawej jednostce napędowej chłodzonej cieczą i doskonałemu podwoziu, Yamaha X-MAX 250 łączy imponujące osiągi z funkcjonalnością, którą docenisz każdego dnia.

  Kategoria: Skuter zobacz szczegóły
 • X-MAX 400 Yamaha

  Nowe, dynamiczne nadwozie, lekka rama i rasowe DNA modelu Yamaha X-MAX sprawiają, że ten nowy, wszechstronny skuter o doskonałych osiągach fascynuje i sprawia radość z jazdy!

  Kategoria: Skuter zobacz szczegóły
 • XT1200ZE Super Ténéré W promocji Super Cena Yamaha

  Najnowszy pakiet akcesoriów do motocykli Worldcrosser, dostępny u autoryzowanych dealerów Yamaha, pozwala zmienić model Super Ténéré w model Super Ténéré Worldcrosser – jeden z najwytrzymalszych motocykli długodystansowych, jakie udało nam się stworzyć.

  Kategoria: Enduro zobacz szczegóły
 • XT660R W promocji Super Cena Yamaha

  XT660R to niezawodna maszyna do każdej przygody. Mocny, wszechstronny motocykl zabierze Cię na przygodę w dowolnym terenie: od betonowej dżungli miasta, przez nawierzchnie gruntowe aż po leśne szlaki. Dodatkowo nowe grafiki sprawią, że zawsze będziesz w centrum uwagi.

  Kategoria: Enduro zobacz szczegóły
 • XT660Z Ténéré Yamaha

  Przygotuj się na przygodę z XT660Z Ténéré – wszechstronnym, wytrzymałym, funkcjonalnym i wyrafinowanym motocyklem. Ta maszyna zabierze Cię gdziekolwiek zechcesz – od ulic i autostrad Europy po piaszczyste szlaki najgłębszych zakątków Afryki.

  Kategoria: Enduro zobacz szczegóły
 • XV1900A Casual Yamaha

  Przetestuj klasyczny motocykl, którego wspaniała konstrukcja doskonale oddaje piękno ery cruiserów, a przy tym oferuje imponujący moment obrotowy, doskonałe właściwości jezdne i komfort. Dostępny również z owiewką o klasycznym wyglądzie, znacznie zwiększającą komfort jazdy. Odważna, nowoczesna konstrukcja o opływowych kształtach, z szerokimi felgami ze stopów lekkich, cofniętą kierownicą i połyskującą obudową silnika.

  Kategoria: Cruiser zobacz szczegóły
 • XV1900A Midnight Star Yamaha

  Przetestuj klasyczny motocykl, którego wspaniała konstrukcja doskonale oddaje piękno ery cruiserów, a przy tym oferuje imponujący moment obrotowy, doskonałe właściwości jezdne i komfort.

  Kategoria: Cruiser zobacz szczegóły
 • XV950R Nowość Yamaha

  Teraz Yamaha otwiera drzwi do świata customów modelem XV950 – motocyklem w stylu bobbera, który łączy charakter i osobowość oryginalnych, ulicznych jednośladów z nowoczesnymi motocyklami japońskimi o stylistyce neo retro. Zwarta konstrukcja, nisko osadzone siedzenie... XV950 zapewnia wysoki komfort jazdy i dynamikę, zachowując przy tym swój niepowtarzalny charakter, który jest tak ważny dla posiadaczy tego typu maszyny.

  Kategoria: Cruiser zobacz szczegóły
 • XVS1300A Midnight Star Yamaha

  Wsiądź na XVS1300A Midnight Star, a przekonasz się, że ta stylowa maszyna ma ogromny zapas mocy. Silnik jest wyposażony w kute tłoki, czterozaworowe głowice oraz krótkoskokowe korbowody. To właśnie dzięki takim rozwiązaniom za każdym obrotem manetki gazu poczujesz przyspieszenie, które szybko przeradza się w potężną moc.

  Kategoria: Cruiser zobacz szczegóły