Menu

Skuter klasy premium z silnikiem 300 lub 500 cm³ na prawo jazdy kategorii B? Tak! – nowa przygoda czeka właśnie na Ciebie!
Piaggio od lat jest pionierem w kwestii dostarczania pojazdów, którymi łatwo przemieszczać się w miejskim gąszczu! Szeroka gama oferowanych skuterów o pojemnościach do 125cm3, którymi można było podróżować bez konieczności posiadania prawa jazdy kat. B wzbogacona została pojazdami 3-kołowymi.

W myśl nowych przepisów, każdy kto posiada prawo jazdy na samochód dłużej niż 3 lata i ma ukończone 21 lat może poruszać się pojazdami z serii Piaggio MP3 o większej pojemności i mocy. Takie rozwiązanie umożliwia korzystanie z zalet jakie niosą te nietuzinkowe pojazdy, a tych jest naprawdę dużo.

Poznaj wszystkie zalety nowych MP3 300 oraz MP3 500 i wybierz najlepszy dla Ciebie!

Moc, dynamika, komfort i bezpieczeństwo to główne atuty, które wyróżniają serię MP3. Mobilność znana z jednośladów, dzięki której codzienne pokonywanie miasta to czysta przyjemność. Teraz połączone z bezpieczeństwem w każdych nieprzewidzianych warunkach. Zaawansowana technologia przedniego zawieszania w połączeniu z najnowocześniejszymi systemami wspomagania jazdy jak ASR czy ABS sprawiają, że seria MP3 to odpowiedź na trudy wielkomiejskich podróży.

Silniki MP3 to wydajne jednostki HPE (High Performance Engine), które swoją dynamiką pozwalają nie tylko przemieszczać się po mieście, ale również zadowolą każdego, kto wybierze się na weekendowe wypady poza miasto.

Duża przestrzeń bagażowa oraz wygodne siedzisko pozwalają na komfortowe podróżowanie zarówno dla kierowcy jak i pasażera.

X