Menu

Nowa kolorystyka Ducati Multistrada 950 S: “Każda z dróg to nowy świat do odkrycia”

  • Ducati prezentuje nową barwę Multistrady 950 S – „GP White”. Motocykl będzie dostępny u dealerów w lipcu.
  • Nowa kolorystyka – połączenie bieli, szarości i czerwieni oraz grafika inspirowana MotoGP dodają do eleganckich linii Multistrady dużo sportowego charakteru.
  • Multistrada 950 to idealny motocykl do odkrywania dróg i panoram włoskich regionalnych zakątków, takich jak Motoryzacyjna Dolina w regionie Emilia Romagna.

Borgo Panigale (Bolonia, Włochy), 8 lipca 2020 r. – Ducati uzupełnia gamę kolorów Multistrada 950 S na rok modelowy 2021, wprowadzając nową barwę „GP White”, która staje się dopełnieniem dla klasycznej czerwieni Ducati.

Kolorystyka „GP White” czerpie inspirację z grafiki Ducati MotoGP i opiera się na kolorystyce, która łączy kolor biały i szary, utrzymując detale, takie jak rama i aluminiowe felgi, w charakterystycznej dla Ducati czerwieni. Nowa kolorystyka została zaprojektowana przez producenta motocykli Borgo Panigale w celu dodania Multistradzie 950 S sportowego charakteru, który sprawia że jej elegancja, płynne i czyste linie stają się jej jeszcze większym atutem.

Ducati Multistrada 950 to idealny motocykl do rozkoszowania się codziennymi podróżami oraz odkrywania nieznanych dróg i zakątków. Radość z jazdy i wszechstronność sprawiają, że idealnie nadaje się do każdego rodzaju podróży. Motocykl ma niską wagę, 19-calowe koło przednie i zmniejszoną wysokość siedziska (840 mm), dzięki czemu jest zwinny i łatwo się prowadzi. Jego zaawansowane wyposażenie techniczne gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i komfort w każdych warunkach, zarówno tym, którzy chcą nim pokonywać długie podróże, jak również parom z bagażem oraz osobom szukającym zwinnego i przyjemnego motocykla do codziennego użytku.

Z okazji premiery nowej kolorystyki, Multistrada 950 S w kolorze „GP White” został bohaterem Niezwykłej podróży poprzez niesamowitą i urzekającą Motoryzacyjną Dolinę w regionie Emilia Romagna. Dla motocykla, który sprawia, że każda z dróg staje się nowym światem do odkrycia, region Emilia Romagna jest idealnym miejscem, w którym można podziwiać piękno i wyjątkowość włoskiej krainy.

Multistrada 950 w wersji S wyposażony jest w najbardziej innowacyjną technologię, która zwiększa bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy: elektroniczne zawieszenie z systemem Ducati Skyhook Suspension (DSS) Evo, system Ducati Quick Shift góra/dół (DQS), pełne oświetlenie LED z systemem Ducati Cornering Light (DCL – doświetlanie drogi w zakrętach), 5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT, system bezdotykowy Hands Free, tempomat i podświetlane elementy sterujące kierownicy, a także funkcję pokonywania zakrętów Bosch ABS, która zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Począwszy od roku modelowego 2021 cała gama Multistrada 950 napędzana będzie silnikiem Testastretta 11° (937 cm3 i 113 KM) i będzie spełniała normę Euro 5 we wszystkich krajach, w których ona obowiązuje.

Do wszystkich modeli rodziny Multistrada firma Ducati oferuje 4-letnią gwarancję „4Ever Multistrada”, w której obowiązuje brak limitu kilometrów. Gwarancja opiera się na usługach oferowanych przez całą sieć dealerów firmy z Bolonii, kompetentnego i ciągle szkolonego zespołu, który traktuje każdy motocykl Ducati z taką samą dbałością, z jaką pierwszy z nich został zaprojektowany i zmontowany w Borgo Panigale.

Multistrada 950 S „GP White” zarówno z felgami aluminiowymi, jak i szprychowymi będzie dostępna u dealerów Ducati w lipcu.

X